Ekologické antialergické posteľné oblečenie

Súpravy posteľného oblečenia sa používajú bez obmedzenia až do znečistenia, znehodnotenia,  po ktorom sa vyhodia a vymenia za nové.

Zdravý a ekologický spánok

Ak chcete, aby ste boli krok pred konkurenciou, ponúknite Vašim klientom niečo nové. Každý Váš klient bude spať v novom, príjemnom posteľnom oblečení, ktoré pred ním nik nepoužil, nie sú v ňom žiadne choroboplodné zárodky, pachy, čistiace prostriedky, roztoče a iné nedostatky.  Použitím Ekologického antialergického posteľného oblečenia a plachiet,  to docielite a Váš klient sa Vám za to odvďačí opätovným pobytom.

Dajte Vášmu klientovi na výber /čím sa odlíšite od konkurencie/ : či chce spať v klasickom posteľnom oblečení, alebo v Ekologickom antialergickom posteľnom oblečení.

Používaním “Ekologického antialergického posteľného oblečenia” sa Vaše ubytovacie zariadenie zaradí, medzi ekologické ubytovacie zariadenia, ktoré šetria životné prostredie.

Súpravy posteľného oblečenia pre:

  • Cestovný ruch
  • Hotelierstvo
  • Domácnosť

Panenský spánok v príjemnom antialergickom posteľnom oblečení

Vyrába a dodáva: Firma Bučko s.r.o., Rudlovská cesta 41, 974 01 Banská Bystrica | Výrobky sú chránené na Úrade priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky. Všetky práva vyhradené.